Ücretsiz WordPress Tema Arşivi

wordpress-tema-arsiviWebmasterler için WordPress yeni bir boyut ve blog tarzı yazılar yazan kişiler için velinimet durumunda. Beyaz Saray’ın sitesinin wordpress tabanlı olduğunu hatırlatırsak ne kadar kaliteli bir sistem olduğunu az çok kestirebilirsiniz.  Bu sitelerin elbetteki değişik tasarımlara ihtiyaçları oluyor.

Bu tasarımları ister ücretli olarak freelance çalışan kişilerden, kurumsal firmalardan veya internetteki tema satan yerlerden isterseniz de ücretsiz temaları sunan sitelerden, forumlardan veya kişilerden temin edebiliyorsunuz.  Biz de bir laf vardır:  “Parayı veren düdüğü çalar.”  Bu atasözünü çürüterek, “Nerede beleş oraya yerleş”  sözünden yola çıkarsak wordpress temalarını sırasıyla piyasada kullanımlarına göre, ücretsiz olarak indirmenize olanak sağlayan bir websitesi mevcut.

Sitenin adresi Top WordPress Themes . Aslında site ile ilgili söylenecek çok bir şey yok.  Site wordpress tabanlı olup,  ücretsiz olarak sırasıyla,  piyasada en çok kullanılan WordPress temalarını dağıtıyor.

8 thoughts on “Ücretsiz WordPress Tema Arşivi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir