PHP’nin Kurucusu ve Zend’in Sahibi Türkiye’ye Geliyor

PHP’nin kurucusu ve Zend’in sahibi Zeev Suraski 24 Ocak 2009’da Taksim , Nippon Hotelde Türkiye’deki PHP geliştiricileriyle buluşmaya hazırlanıyor.Ayrıca onun kadar değerli bir isim olan Derick Rethans‘ta etkinlikte yerini alacak.Ayrıca bunların yanında Cumhur Önat , Muharrem Taç ve Ceviz.net’in geliştiricilerinden Tuncay Bahadır’da etkinlikte konuşmacılar arasında yer alıyor.

Okumaya Devam Et

Zend Studio for Eclipse Kullanıma Hazır

Zend’in son harikası Neon kod adını verdiği Zend Studio For Eclipse beta aşamasını bitirdi ve php geliştiriciler için hazır hale getirildi.Zend bu üründe bana göre geliştiricinin ihtiyaç duyabileceği ve işini kolaylaştırabileceği birçok şeyi birarada sunmuş.

30 Günlük deneme sürümünü Zend resmi sitesinden indirebilirsiniz.

Zend Studio for Eclipse ile Gelen Bazı Yenilikler ise: Okumaya Devam Et

Zend Studio for Eclipse (BETA)

Resmi PHP geliştiricisi Zend “Neon” kod adını verdiği yeni jenerasyon geliştirme ortamının beta çalışmalarına başladı.Güçlülüğü kanıtlanmış profesyonel bir PHP geliştirme ortamı olan Zend Studio çoklu dil desteği ve teknolojisi ile eşsiz bir geliştirme ortamı sunuyor.

Zend Studio for Eclipse demo videosunu izlemek, detaylı bilgi almak ve indirmek için http://www.zend.com/en/products/studio/eclipse/ adresine göz atabilirsiniz.
Beta sürüm olduğu için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.