Kullanımı Kolay ve Hızlı Bir Framework Laravel

Framework yani hazır PHP kütüphanesi, PHP ile web uygulamaları geliştirilmesi için kolaylık ve düzen sağlamaktadır. Neden kullanıyoruz? Çünkü hız sağlıyor, daha hızlı geliştirebiliyorsunuz projenizi, süreci hızlandırıyor ve düzen sağlıyor.

 

Öncelikle PHP framework kullanarak oluşturulan web siteleri ve uygulamaları, stabil performansı ve gereksinimleri karşılamaya yardımcı olur. Bu yüzden 2019 yılında da 2020 yılında da popülerlik kazanmaya devam etmemeleri için hiç bir neden yok.

 

2011 yılında tanıtılan Laravel şu an dünyanın en popüler ücretsiz, açık kaynak kodlu bir PHP kütüphanesi haline geldi. Peki bu nasıl oldu? Çünkü karmaşık web uygulamalarını güvenli bir şekilde diğer kütüphanelere göre daha hızlı bir şekilde üretebiliyor. Laravel, yönlendirme, oturum yönetimi, önbellek ve kimlik doğrulama vb. genel görevleri kolaylaştırdığı için geliştirme sürecini daha basitleştirmiştir.

 

Neden Laravel?

 

Küçük veya büyük olsun arka planda karmaşık gereksinimleri olan uygulamalar geliştirirken uygun bir kütüphanedir.Önceden paketlenmiş hepsi bir arada bir paket olan Homestead’ın tanıtımıyla Laravel kurulumu ve kullanımı daha kolay bir hale geldi.

 

Karmaşık uygulamaları özelleştirmenize yardımcı olacak özelliklerle dolu bir PHP kütüphanesidir. Bunların arasında, kesintisiz veri taşıma, MVC mimari desteği, güvenlik, yönlendirme, şablon motoru görüntüleme ve kimlik doğrulama vb.

 

Laravel son derece etkileyici, hızı ve güvenliği ile modern bir web uygulaması için beklentileri karşılamaktadır. Değişen yeni web trendleriyle birlikte B2B veya kurumsal web siteleri oluşturmak isteyen geliştiriciler için uygun, güzel bir kütüphanedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir