PHP Dersleri Güncellenerek İndirilebilir Olacak

php-dersleri2007 yılı sonlarında yazmaya başladığım PHP dersleri ve MySQL dersleri kategorilerinde güncellemeler ve düzenlemeler yapmak için kolları sıvadım.  Başlık biraz siyasi bir mesaj ve vaat gibi oldu  sanırım 🙂 Yakın bir zamanda tüm düzeltmeleri uygulayacağım. Hatta yeni güncel php dersi ekleyerek bir kitap şeklinde derleyip indirilebilir hale getireceğim.

 

Özellikle örnek uygulamalar konusunda da geniş bir kütüphane yayınlamayı düşünüyorum. Hazır bir kod kütüphanesi ile tüm php, mysql class ve fonksiyonlarını bir araya getireceğim. Tabi bu kütüphane hem benim kullandığım kendi arşivimde bulunan bir kütüphane, hem de dışarıdan bulup aldıklarımla oluşan bir arşiv.

 

PHP Dersleri Arşivine Buradan Göz Atabilirsiniz

Bu arada neden artık eskisi gibi kayda değer yazılar ve dersler yazmıyorum, hatta yorumları cevaplayacak fırsatlar bulamıyorum diye soruyorsanız, eskisi kadar müsaitlik durumum kalmadı artık. Bir yığın proje ve ilerleyen teknolojinin bize sunduğu diğer işler öğrenmeler bizi daha da meşguliyete sürüklüyor. Daha denize gidip bronzlaşamadım fırsat bulup. Dışarıya çıktığım zamanlarda giydiğim kapri ile beyaz peynir bacaklarım günyüzüne çıkmakta. Ama bronzlaşmadan ve tatil yapmadan php derslerini güncellemeyeceğimi düşünüyorum. 🙂

One thought on “PHP Dersleri Güncellenerek İndirilebilir Olacak


  1. Hocam zamanında ben de çok faydalandım blogunuzdaki yazılardan. PHP öğrenmek isteyenlere de -adınızı biraz zor hatırlasam da :)- burayı önerdim. Şidmi de kitaba dönüştürmek istediğinizi okuyunca size öneride bulunmak isterim (biraz reklam olsa da).

    Kitabyte’ta şu an JSP kitabımız var eğer yazarsanız bende kitabınızı yayınlamaktan büyük mutluluk duyarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir