WordPress Fiyat Tablosu Eklentisi

price-table-fiyat-tablosuWordPress günümüzün en çok kullanılan içerik yönetim sistemi desek yanlış olmaz sanırım. O kadar çok yaygın kullanılıyor ki bir çok kurumsal şirketlerde bile yerini edinmiş durumda. Bizim gibi yazılımcılar, tasarımcılar vs. için kullanışlı bir eklenti ile karşılaştım. Daha sonraları kullanmak için kenara not aldım, aynı zamanda da paylaşarak not alıyım dedim hem işine yarayacakların belki gözüne çarpar kullanır.

 

Eklentinin önizlemesi aşağıdaki şekilde. Ayrıca deneme olarak http://www.guraysuerdem.com/iletisim/seo-paketleri olarak bir sayfa açtım. Başlığı, içeriği ve fiyatı panelden ekleyip, düzenleyebiliyorsunuz. Renklerlede oynayabiliyorsunuz planlar eklerken. Tek dezavantajı şu an için Türkçe olmaması. Onun haricinde PayPal buton kodu ekleme yeri mevcut bu da işinizi kolaylaştıran bir durum.

 

Tabi benim temaya ne kadar uydu orası muamma ama kendi temalarınıza uydurabilirsiniz. Daha çok responsive yapıda olduğundan gayet yeterli. WordPress üzerindeki eklenti sayfası ise aşağıdaki linkte verdim. Deneyip kullanan yorum olarak görüşlerini yazabilir.

 

WordPress Resmi Eklenti Sayfası:  https://wordpress.org/plugins/dk-pricr-responsive-pricing-table/

 

wordpress-paket

One thought on “WordPress Fiyat Tablosu Eklentisi


  1. Görünüm>Düzenleyiciden biraz uğraşılarak türkçeye çevrilebilir. Ben çevirdim. Ayrıca telefonlardanda sorunsuzca girilebiliyor. Yani tema responsive.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir