Siteniz İçin Web Optimizasyonu İpuçları

Sitenizi optimize etmek için 6 adet açıklamalarıyla birlikte ipucu şeklinde okumanız gereken bir kitap.Kısa ve öz açıklamalarla 20 dk içinde bazı şeyleri kavrayıp hemen uygulamaya geçeceğinizi temenni ediyorum.
Programlamanın yanında optimizasyon bilginizide ilerletmeniz sayesinde daha etkileşimli siteler üretmeniz çokta zor olmayacaktır.


Kitabı indir

6 thoughts on “Siteniz İçin Web Optimizasyonu İpuçları


  1. Teşekkürler fakat hep aynı şeyler sağolsunlar emek harcamışlar ama her yerde dolanıp duruyor title etiket h1 h2 resim alt vs vs gerçi kimsede paylaşmak istemez özel ip uçlarını oda ayrı mesele 🙂


  2. Aslında Google Yardım dökümanlarını dikkatlice okumak yeterli oluyor bu H1,Title ve img basliklari gibi bilenen lerin bir çoğu oralarda yazıyor,, bir çok yerdede bu yüzden aynı şeyler yazıyor..

  3. Aslında Google Yardım dökümanlarını dikkatlice okumak yeterli oluyor bu H1,Title ve img basliklari gibi bilenen lerin bir çoğu oralarda yazıyor,, bir çok yerdede bu yüzden aynı şeyler yazıyor..

    Doğrudur ama artık öyle bir hal aldıki web alemi google de bazı şeyleri gizliyor bence bilinmeyen şeylerede dikkat ediyor zaten işin uzmanlarıda bunları çözmeye çalışıyordur 🙂 gerçi çözenlerde var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir