Tekirdağ’ın En Yaratıcı Web Tasarım Ajansı

tekirdag-web-tasarim

 

Mobil destekli ve SEO tabanlı web tasarımı günümüzün artık en önemli ihtiyaçları arasına girdi. Web sitesi olmayan henüz internet ile tanışmamış bir çok küçük ölçekli firma web tasarımın önemini anlamaya başladı. Ayrıca 23 temmuz da yasalaşan her firmanın web sitesi olma zorunluluğu da bu anlayışı arttıran bir etken oldu.

 

Webizasyon web tasarım ajansı, Tekirdağ ilinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tekirdağ web tasarım denince ilk akla gelen en yaratıcı ve en iyi hizmet kalitesini sunan bir dijital ajanstır. Web tasarımınızı benzersiz, özenle, güncel ve amaca uygun şekilde tasarlar. Grafik tasarımıyla görsellerin uyumunu vurgulayarak, içerik ve verilmek istenilen bilgilerin estetiğini sağlayarak mükemmelliği ortaya koyar.

 

Özgünlüğün ve yaratıcılığın birleşimiyle oluşan tasarım xHTML/CSS kodlamasıyla hayat bulur. MySQL veritabanını ve PHP kodlamasını kullanan WBZ içerik yönetim sistemiyle ise dinamik bir yapıya kavuşur. jQuery ile kullanılabilirlik arttırılır ve son halini alan çalışma BETA süreciyle yayın hayatına başlar. Web tasarım, BETA sürecinde olası hatalar ve değerlendirmeler ile son düzenlemeler yapılır ve tam sürüm ile yayın hayatına devam eder. Site içi ve site dışı SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti dahilinde çalışmalar sürdürülür. Haftalık ve aylık olmak üzere 4+1 rapor seçeneği ile müşterilerimiz bilgilendirilir.

 

WEB TASARIMIN AMACI

 

• Firma için müşterilerinize karşı olumlu bir imaj bırakmanızı sağlar.
• Yenilikleri ve gelişmeleri müşterilerinize daha basit bir şekilde bildirebilir ve kampanyalardan her an haberdar edebilirsiniz.
• Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtularak, fazla tanıtım masraflarından kaçınabilirsiniz.
• Arama motorlarında bulunarak müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.
• E-ticaret sistemi ile satış rakamlarınızı yükseltebilirsiniz.
• 7/24 ulaşabilirliğiniz sayesinde gece gündüz satış sağlayabilirsiniz.
• Google arama motorunda ilk sayfalarda çıkarak rekabete ortak olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir