Namık Kemal Üniversitesi Öğrencileri Degirmenalti.com’da Buluşuyor

Degirmenalti.comTekirdağ’da yaptığı atılımlarla her geçen gün öğrenci sayısını büyüten ve Türkiye’de sayılı üniversitelerin arasına girmeyi hedefleyen Namık Kemal Üniversitesi için gençlik ve haber portalı Degirmenalti.com yayın hayatına başladı.

 

Bu yaz dönemi altyapısını tamamlayarak yeni öğrenim döneminde aktif bir portal olarak yayın yapacak olan Degirmenalti.com, güncel haberler, seri ilanlar ve soru cevap bölümü ile ön plana çıkıyor.

 

Öğrencilerin ihtiyaçlarını ve neler istediğini yaptığı anket çalışmalarıyla da destekleyerek, birçok avantajlı ürün, indirim ve tatil olanaklarıda portal üzerinden takip edilebilecek.Ödev ve tez paylaşımlarının yanı sıra birçok konuda tartışma ve sosyalleşme adına da paylaşım forumunun kurulacağını belirtilirken, dışarıda belirli mekanlarda da etkinlikler düzenleneceğinin duyumunu aldık.

 

Birçok üniversitenin kendi resmi web portalı o kadar yetersiz kalıyor ki haliyle öğrenciler alternatif yerler aramaya başlıyor. Bu aralar daha çok sosyal medya üzerinden etkileşim yapılsa da, öğrencilerin aradığını tek bir çatı altında bulması işlerini kolaylaştırıyor. Örneğin eşya arayan eşya bulabilir, iş arayan iş bulabilir, daire arayan daire bulabilir, gezmek isteyen etkinlik ve tatilleri takip edebilir, herhangi bir konuda soru sorup diğer öğrencilerden cevap alabilirler.

 

Degirmenalti.com’un öğrencilere yeni dönemde sağlayacağı en büyük avantajları arasında, yeni dönemde başlayacak Değirmenaltı semtindeki tüm yiyecek, içecek, kafe, restaurant ve alışveriş mağazaları ile anlaşmalar sağlanıp daha indirimli bir yaşam sunması öğrencileri mutlu etmeye yetecektir diye düşünüyorum. Yeterki takipten uzak kalmasınlar 🙂

www.degirmenalti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir