Film Dünyası

Hepinize hayırlı seneler dilerim arkadaşlar, yaklaşık olarak 20 saat önce 2011 yılına girdik, tabii bazı ülkeler bizden çok önce girdi, bazıları ise bizden sonra girdi, yeni yıla girdikten sonra gelecek günlerde film dünyası bayağı hareketli olacağa benziyor, çünkü tvlerde, pclerde gördüğümüz film fragmanları bunları ap açık ortaya koyuyor zaten.

Benimde mutlaka izlemek istediğim bazı filmler var, sabırsızlıkla çıkmalarını bekliyorum, ama bazılarımızın da zamanı olmadığı için sinemaya gitme fırsatı olmayacak, onlar içinde film indir me siteleri hizmet veriyor zaten. Büyük bir arama motoru olan google girip, Vizyon Filmler dedikleri zaman en son vizyon filmlerine rahatlıkla ulaşabileceklerini tahmin ediyorum, tabii ki bu sinemada izlemekle aynı olmuyor malesef.

Film dünyasının canlandığı gibi, oyun dünyasında da gelecek günlerde canlılık görüleceğini biliyorum, ama eskisi kadar heyecanlanmıyorum artık oyunlar çıkmasını beklerken, en çok heyecanlandıran oyun hangisi diye soracak olursanız, benim favori oyunu olan gta 4’ü söyleyebilirim, gta 4 çıktığı zaman heyecanla koşup, bilgisayarı açmıştım. Ve daha önceden sık kullanılanlarımda bulunan oyun indir sitesinde bu oyunu aramaya başlamıştım.

Ama ilk başta çok üzüldüm, çünkü ana sayfaya baktığım zaman gta 4’ü bulamamıştım, daha sonra sitenin arama yerine gta 4 indir yazdığım zaman oyun karşıma çıkmıştı, oyun siteye ekleneli birkaç gün olmuş ve ben bundan habersizim, çok sinirlendim o anlarda tabii ki… Part sayısı biraz fazla oyunun ama en fazla bir günümü alır indirmek, çünkü bilgisayarıma, internet hızıma ve dosya indirebileceğim siteye olan üyeliğime güveniyorum.

Oyun düşkünü bir insan olduğumu da düşünmeyin çok, sadece bazı oyunları seviyorum ben. Gta dışında ise zeka oyunları oynamayı severim, bir de bulmaca çözmeyi. Ama eskisi gibi gazetelerde bulunan bulmacaları çözmüyorum.

Her konuda olduğu gibi, bu konuda da yardımı googleden aldım, devasa bilgileri bana ulaştıran googleye dedim ki Bulmaca Çöz . O da bana bu konuyla alakalı olan siteleri gösterdi, şimdi zevkle bulmaca çözüyorum. çok zevkli bunlar. Sizlere de tavsiye ederim. Buradaki bulmacalar, gazetelerdekine benzemiyor, buradakiler daha zevkli diyebilirim, bulmaca çöz oyunu oynamak isteyenler, pişman olmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir