Cam Balkon ve Pencere Sistemleri

banner-6Cam balkon ve pencere sistemleri konusunda Tekirdağ cam balkon firması araştırmalarım sonucunda çok fazla bilgiye erişme fırsatı buldum. Bu konuda bir çok yerden fiyat alma şansına sahip oldum. Ayrıca işin kaliteside çok fazla fiyata etki ettiğini öğrendim. Cam balkon alanında bilinen markalar olarak; winsa, fıratpen tercih ediliyor. Cam üretimi olarak ihtiyaçları Tekirdağ ve trakya çevresinde bilinen büyük cam firması Trakya Cam karşılıyor.

 

Tekirdağ camcı ve tekirdağ pencere sistemleri aramalarında google’da karşıma çıkan belli başlı firmalar mevcut. Bu camcı firmaları ile görüşmemde tüm sorularıma çok güzel yanıtlar aldım. Örneğin bir cam firmasında normal cam işlemden geçerek kırıldığında veya patladığında kristalize bir görüntü alıyor. Bu işlemi yapan fabrikadaki makinanın fiyatı tam 2 milyon lira. Düşünün ne kadar büyük yatırımlar yapılıyor bu sektöre.

 

İşimize dönecek olursak 15 m2 bir balkonum mevcut. Tekirdağ’da neredeyse tüm cam balkon hizmeti veren firmaları dolaştım. Önce m2 bilgisini vs. paylaştım tabi daha sonra da yerinde ölçü ve keşif yaptılar. Aldığım fiyatlar aralarında dev uçurumlar vardı. Aynı marka olsa dahi aynı cam olsa dahi fiyatlar çok farketti. Bunu sorduğumda bizim işçiliğimizin kalitesi diğer firmalara benzemez gibi cevaplarla karşılaştım. En son bir firma buldum tanıdık çevresinden ve işi o firmaya yaptırmaya karar verdim. Çok kısa sürede kaliteli işçilik ve malzemelerle işlem tamamlandı. İçime sinen bir cam balkona sahip olmuş oldum. Tekirdağ’da cam balkon yaptıracaklara önerim önce araştırın daha sonra Gönül Cam’a bir uğrayın. Engin bey size tüm içten ve samimiyetle yardımcı olacaktır. Buradan da onlara ayrı bir teşekkür etmek istedim.

 

http://www.gonulcam.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir