Bloglar Arası Yeni Bir Oluşum “BlogKüme”

Blog dünyasındaki yazılan tüm yazıları tek bir çatı altında toplayan sitelerin çoğunluğu kaliteli içeriği takip etmeye yetmiyordu.Sadece tüm blog dünyasından yeni veya eski, kaliteli veya kalitesiz birçok blogun yeni yazıları takip edilebiliyordu.Fakat yaratılan bu yeni oluşum ile birlikte sloganlarındada açıkça belirttikleri gibi hedefleri “Kaliteli bloglar arasında desteğe dayalı bir bağ oluşturmak” olarak gözüküyor.
Bence bu yaptıkları benim şahsi fikrime göre çok güzel bir düşünce.

Ayrıca kabul edecekleri siteleri ince eleyip sıkı dokuduklarını başvuru şartlarında belirtmişler.Buradan çıkardığım anlamda elini kolunu sallayan bu küme içinde yer alamaz şeklinde sert bir ifade.Bu da kirlenmiş bir blog kümesine temiz bir sayfa açmak şeklinde tanımlanabilir benim gözümde.Bu sonuçtan çıkardığım izlenimlerime göre, blogunuzun özellikle reklam amacı gütmeden, gerçekten insanların yararına bilgiler sunan ve kaliteli içeriğe sahip bir blog olduğuna inanıyorsanız başvuruda bulunmamanız için hiç bir neden yok.

BlogKüme'yi destekliyorum

One thought on “Bloglar Arası Yeni Bir Oluşum “BlogKüme”


  1. Eğer her önüne gelen değil de faydalı olanlar yer alacaksa, senin de orada olman lazım… Ben bi yazayım seni belki alırlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir